امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36699
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 132
عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در خصوص تغییرات در وزارت کشور اظهار داشت:‌ تلاش ما این است که بر مبنای رویکرد ...

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در خصوص تغییرات در وزارت کشور اظهار داشت:‌ تلاش ما این است که بر مبنای رویکرد آقای روحانی تغییری در ساختار وزارتخانه ایجاد کنیم.

وی افزود: یکی از شاخصه‌ها برای تغییرات، تقویت بخش توسعه محوری است که بر مبنای یک ارزیابی دقیق از دو هفته آینده تغییرات در ستاد وزارتخانه را آغاز خواهیم کرد.

وزیر کشور درباره عزل و نصب استانداران گفت: تاکنون اقدامی برای عزل و نصب‌ها صورت نگرفته و عجله‌ای هم برای این کار ندارم.

رحمانی‌فضلی افزود: در تغییر استانداران اصلا اصلاح‌طلب و اصولگرا بودن اصلا تاثیر ندارد بلکه متعادل بودن و سابقه مفید داشتن و برخورداری از نگاه اقتصادی ملاک است و بر مبنای شایسته‌سالاری عمل خواهیم کرد.

وزیر کشور در خصوص تقویت فرهنگ تحزب در کشور نیز، توضیح داد:‌ تلاش ما این است که در جهت قانون‌مند و شفاف‌ کردن و ضابطه‌مند کردن احزاب حرکت کنیم.

رحمانی‌فضلی افزود: واقعا نیت ما این است که احزاب حرفه‌ای در کشور قوت پیدا کنند و در برنامه‌ام نیز نوشته بودم که نشست‌های دوره‌ای با مسئولان احزاب خواهم داشت.

وی همچنین از عزم خود برای بازگشایی و فعالیت مجدد خانه احزاب ایران سخن گفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها