امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36708
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 68
اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سؤال ...

اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سؤال جواد کریمی قدوسی و بهرام بیرانوند نمایندگان مشهد و بروجرد در خانه ملت از مرتضی بختیاری وزیر سابق دادگستری، گفت: سؤال این دو نماینده درباره پرونده فساد سه هزار میلیاردی بود که در جسات گذشته کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی در بیان جزئیات دیگری از سوال این 2 نماینده از وزیر دادگستری گفت: آقایان کریمی قدوسی و بیرانوند مدعی دخالت و اتهام سه نماینده در جریان این پرونده شدند.

ملکشاهی با اشاره به جلسه کمیسیون با حضور وزیر سابق دادگستری و نمایندگان سوال کننده، یادآور شد: طبق گفته‌های مطرح شده در جلسه مشخص شد که 2 تن از نمایندگان تبرئه شدند و پرونده یکی از نمایندگان همچنان مفتوح است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد که پرونده مفتوح نماینده مذکور از سوی قوه قضائیه پیگیری خواهد شد و کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس فعلا دستور کاری در این زمینه ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها