امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۲۳:۰۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36732
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس این اطلاعیه، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا ساعت 24 روز جمعه از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس این اطلاعیه، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت 2 روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از  15 کیلومتر بالای مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و بالعکس ممنوع می‌باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار