امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36741
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 139
شایان قضاوی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، اظهار داشت: با توجه به اینکه، آموزش برخی سازهای موسیقی در دانشگاه‎ها حذف شده است، روند ...

شایان قضاوی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، اظهار داشت: با توجه به اینکه، آموزش برخی سازهای موسیقی در دانشگاه‎ها حذف شده است، روند کاربردی آموزشگاه‎های آزاد بهتر از دانشگاه‎های هنر است.

وی با بیان اینکه روند آموزشگاه‎های آزاد بهتر از دانشگاه‎ها است،افزود: اگر در دانشگاه‎های هنر اصولی‎تر و کاربردی‎تر به حوزه موسیقی پرداخته شود، بهتر است.

نوازنده و آهنگساز در ادامه گفت: هزینه‎های آموزش در آموزشگاه آزاد زیاد است و همچنین فرصتی که برای آموزش در اختیار هنرجو قرار می‎گیرد به نسبت دانشگاه کم است به همین دلیل افراد زیادی نمی‎توانند از آموزش در آموزشگاه‎ها بهره‎مند شوند.

قضاوی تصریح کرد: در اصفهان از حوزه موسیقی حمایت نمی‎شود و هنرمندان این عرصه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‎کنند که مهم‌ترین آن مشکلات مالی است.

وی گفت: کنسرت‎های آموزشی که در گذشته به منظور انگیزه سازی برای هنرجویان برگزار می‎شد، کم رنگ‎تر از گذشته شده است.

نوازنده و آهنگساز اذعان داشت: اگر فردی بخواهد به شکل جدی به موسیقی بپردازد دچار مشکل می‎شود زیرا دپارتمان تخصصی در حوزه موسیقی در اصفهان  وجود ندارد و بسیاری از استعدادها به خاطر این مشکل از بین می‎رود.
انتهای پیام/63019/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها