امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36748
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 97
شیرکوهی در گفتگو با خبرنگار موسیقی فارس از اجرای قطعاتی از آثارش توسط یک نوازنده بنام فرانسوی خبر داد و در توضیح این قطعات گفت: قرار است چند قطعه از ...

شیرکوهی در گفتگو با خبرنگار موسیقی فارس از اجرای قطعاتی از آثارش توسط یک نوازنده بنام فرانسوی خبر داد و در توضیح این قطعات گفت: قرار است چند قطعه از آلبوم تازه ام «آرتیمان» در پاریس اجرا شود.

این آهنگساز درباره چگونگی اجرای اثرش گفت: پس از انتشار آلبوم آرتیمان که یک هفته قبل رونمایی شد و قطعاتی از آن در صفحات مجازی منتشر شد؛ «نیکولاس هور واس» یکی از نوازندگان برجسته پیانو با من تماس گرفت و از من خواست تا اجازه دهم برخی از قطعات آلبومم  را در اجرای آینده اش در قالب یک رسیتال پیانو  اجرا کند.

آهنگساز آلبوم آرتیمان ضمن اشاره به جزئیات این رسیتال گفت: در این رسیتال که در ساعت 20 بیست و چهارم آگوست مصادف با دوم شهریورماه در یکی از تالارهای بزرگ شهر پاریس اجرا می شود، علاوه بر قطعات آرتیمان قطعاتی از بزرگان موسیقی جهان از جمله موتسارت و شوپن اجرا خواهد شد.

«آرتیمان» دومین آلبوم مرتضی شیرکوهی است که متشکل از 17 قطعه کوتاه برای پیانو است که شیرکوهی آن را به تأثیر از مسجد شیخ لطف الله ساخته است. پیش از این آلبوم «کلاسیک» از وی منتشر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها