امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36754
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 56
«قربان محمدپور» نویسنده و کارگردان که به تازگی پروانه ساخت این فیلم از اداره کل ارزشیابی و نظارت صادر شده است  در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس ...

«قربان محمدپور» نویسنده و کارگردان که به تازگی پروانه ساخت این فیلم از اداره کل ارزشیابی و نظارت صادر شده است  در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: داستان فیلم درباره ازدواج موقت است و ما به این مسئله اجتماعی با نگاه طنز نزدیک شدیم . در حال حاضر فیلمنامه را بازنویسی می‌کنم و با انجام مراحل پیش تولید تلاش می‌کنیم تا فیلم را اواخر مهرماه جلوی دوربین ببریم.

وی درباره شخصیت‌های داستان گفت: فیلم دارای سه شخصیت اصلی (یک مرد و دو زن) است  و یک جوان 20 ساله نیز نقش کلیدی در فیلم خواهد داشت.

محمدپور درباره نمایش فیلم «زبان مادری» گفت: فیلم در تهران تنها یک هفته بر پرده سینماها بود اما در شهرستان‌ها نمایش آن همچنان ادامه دارد.

تاکنون حضور قربان محمدپور (نویسنده و کارگردان)،  حسن پویا (مدیر فیلمبرداری)، محمدصادق آذین (مدیرتولید)، حسن دادخواه (تهیه کننده) قطعی شده است.

قربان محمدپور نویسنده فیلمنامه‌های فیلم‌های پرفروشی چون «خروس جنگی» ، «زن‌ها فرشته‌اند» و... است او ساخت فیلم «زبان مادری» را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.
انتهای پیام/
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها