امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36759
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 86
قدرت‌الله شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا سیاست‌های مسکن مهر در دولت ...

قدرت‌الله شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا سیاست‌های مسکن مهر در دولت یازدهم تغییر می‌کند؟ گفت: تمام سیاست‌ها، بخشنامه‌ها در ارتباط با مسکن مهر به همان میزانی که قبلا تعهد کرده‌ایم، به قوت خودش باقی است و هیچ تغییری نمی‌کند.

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه تأکید وزیر راه و شهرسازی نیز بر این است که تعهدات مسکن مهر ادامه پیدا کند، گفت: بانک مسکن  500 هزار میلیارد ریال برای پرداخت به مسکن مهر تعهد دارد و سیاست‌های دولت و بانک در قبال پرداخت آن هیچ گونه تغییری نکرده است و همانند گذشته ادامه می‌یابد.

مدیرعامل بانک مسکن در پاسخ به اینکه آیا پرداخت‌های مسکن مهر به همین شیوه در دولت یازدهم ادامه می‌یابد؟گفت: تعهدات 500 هزار میلیارد ریال مصوبه دولت قبلی بر اساس همان مصوبه بانک و به همان سقف پذیرش می‌شود، قرارداد منعقد و پرداخت خواهد شد.

*قطعا پروژه مسکن مهر ادامه می‌یابد

وی در پاسخ به اینکه بعد از اتمام تعهدات پرداخت 500 هزار میلیارد ریال چگونه عمل خواهید کرد، گفت: بالاخره بعد از آن روشهای جدید را باید دولت اعلام کند اما قطعا مسکن مهر ادامه پیدا خواهد کرد.

شریفی گفت: از ابتدا قرار بود 480 هزار میلیارد ریال به2 میلیون و 800 هزار واحد مسکن مهر پرداخت شود که بعد از آن به 500 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.

*400 هزار میلیارد ریال به مسکن مهر پرداخت شده است

وی در پاسخ به اینکه چه میزان از این 500 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است، گفت: 400 هزار میلیارد ریال تاکنون پرداخت شده است و حدود 480 هزار میلیارد ریال هم قرارداد با مردم منعقد شده است.

شریفی با تأکید بر اینکه مسکن مهر ادامه می‌یابد، گفت: دولت جدید هم می‌خواهد برای مسکن مردم کاری انجام دهد، بنابراین پروژه احداث مسکن چه در قالب مهر و یا قالب دیگر ادامه پیدا می‌کند و صحبتی هم که با برخی مسئولان داشتم آنها به ادامه پروژه مسکن مهر مصمم هستند.

 شریفی تأکید کرد: حتی وامهایی که از 25 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافته بود، بانک متعهد به پرداخت آنها است.

مدیر عامل مسکن مهر تصریح کرد: در ابتدای اجرای پروژه مسکن مهر ماهانه حدود 12 هزار میلیارد ریال یعنی حدود 25 درصد از کل مبلغ کار پرداخت می‌شد و اکنون بر اساس پیشرفت کار به اجراکنندگان مسکن مهر پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها