امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3676
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 174
یاسر هاشمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد در پاسخ به سئوالی در ارتباط با کاندیداتوری پدرش در انتخابات یازدهم اظهار کرد: پدرم ...

یاسر هاشمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد در پاسخ به سئوالی در ارتباط با کاندیداتوری پدرش در انتخابات یازدهم اظهار کرد: پدرم تاکنون به جمع‌بندی نرسیده است ولی در عین حال بسیاری از سیاسیون پیش‌بینی‌های مختلفی را داشته‌اند. ایشان یک سری دغدغه‌هایی دارد که این دغدغه‌ها وی را برای حضور و نامزدی به جمع‌بندی نرسانده و البته تحلیل بنده این است که اگر این دغدغه‌ها رفع شود، پدرم  می تواند این تشخیص را بدهد که در صحنه حضور پیدا کند.

فرزند آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا پدرش با رهبر معظم انقلاب جلساتی پیرامون انتخابات داشته است یا خیر، تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هر چند هفته یکبار جلسات مرتبی را با مقام معظم رهبری دارند که طبیعتا در این جلسات پیرامون انتخابات نیز بحث می‌شود.

*رد صلاحیت یکی از دغدغه‌های خاتمی برای عدم حضور در انتخابات

هاشمی در ادامه در ارتباط با کاندیداتوری محمد‌ خاتمی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های وی رد صلاحیت است که این یکی از دغدغه‌ها برای عدم حضور و نامزدی تلقی می‌شود.
انتهای پیام/70003/صا40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها