امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36760
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 100
محمد نوری‌امیری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به برخی اخبار و گزارش‌های تخریبی علیه این سازمان در برخی محافل و رسانه‌ها، گفت: برخی با ...

محمد نوری‌امیری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به برخی اخبار و گزارش‌های تخریبی علیه این سازمان در برخی محافل و رسانه‌ها، گفت: برخی با دادن آدرس غلط و آلودگی اطلاعاتی قصد دارند رئیس جمهور را تحت فشار قرار دهند تا گزینه مورد نظر خود را برای ریاست سازمان القا و منصوب کنند.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: مسلم است چنانچه تاکنون رئیس جمهور، گزینه مناسبی برای مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست نهایی کرده بودند، بدون درنگ معرفی می‌‌کردند اما بعضی با ایجاد آلودگی اطلاعاتی سعی دارند با اعمال فشار روانی به نفع کاندیدای مورد نظر خود، فرصت کافی برای انتخاب گزینه اصلح را از حسن روحانی بگیرند.

وی افزود: اطمینان می‌دهیم قاطبه کارکنان و مدیران این سازمان، متعهد به انجام وظایف بر اساس قانون بوده و اجازه تخطی از قانون را در تمام مراحل، بویژه در مرحله گذار به دولت "امید و تدبیر"، به احدی نخواهند داد.

نوری امیری خاطر نشان کرد: سربازان کوچک نظام و کشور در عرصه محیط زیست تمامی مساعی و تلاش خود را برای پیشبرد اهداف دولت که مورد تأیید ملت شریف ایران و رهبری معظم انقلاب قرار گرفته، بکار خواهند برد.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست به رئیس جمهور اطمینان داد هر زمان که گزینه مورد نظر ایشان منصوب شود، مدیران و کارکنان این سازمان نهایت همکاری و همدلی را با ایشان خواهند داشت.

وی گفت: دست ریاست جدید سازمان برای انتخاب همکاران و مدیران همراه و همسو با اهداف دولت، کاملاً باز است و مدیران و کارکنان این سازمان از هیچ کوششی برای انتقال صحیح و کامل دانسته‌ها و تجربیات، فروگذار نخواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها