امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36789
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 51
حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: اولویت ما برای مدیریت ...

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: اولویت ما برای مدیریت وزارت ورزش و جوانان این است که فرد مدنظر ورزشی باشد و  مدیریت ورزشی را بلد باشد. افرادی با این توانایی در کشور داریم که هم ورزشی باشند و هم مدیریت ورزشی را بلد باشند.

وی افزود: اینکه چرا آقای روحانی به چه دلیل سیدرضا صالحی امیری را انتخاب کرده است نمی‌دانیم و هنوز نشستی در فراکسیون نداشتیم تا از دلایل این موضوع با خبر شویم. باید برنامه‌های او را ملاحظه کنیم اما تأکید می‌کنم دو مقوله ورزشی بودن و اطلاع داشتن از مدیریت ورزشی برای ما بسیار مهم است از بین این دو گزینه اگر قرار باشد یکی را انتخاب کنیم ویژگی مدیریت ورزشی بسیار مهم‌تر است.

گروسی خاطرنشان کرد:‌ باید ببینیم دلیل این انتخاب چه بوده است. کسی که برای وزارت ورزش قرار است معرفی شود باید شرایطش به گونه‌ای باشد که مثل وزیر اقتصاد رأی بالایی بیاورد و با یک پشتوانه خوب کار خود را دنبال کند. باید مدیریت ورزش را ارتقاء دهیم و اینکه وزیر با چه انگیزه‌ای انتخاب می‌شود خیلی مهم است.

وی در پایان گفت: از صالحی دعوت می‌کنیم تا برنامه‌هایش را بیان کند و در صدد هستیم فرد شایسته‌ای را انتخاب کنیم. امیدواریم انتخاب صحیحی انجام شود و باید برنامه‌ها را ببینیم و پس از جمع‌بندی دقیق نظر خود را اعلام کنیم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها