امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36792
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در پایان جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در پایان جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات لازم برای جلوگیری از ویژه خواری ها افزود: باید مطالعات کارشناسی قبل از مصوبات ، خوب انجام شود اما بعضی از وقت ها به علت بی دقتی و بی توجهی مصوبه ای از جایی پیشنهاد و به سرعت تصویب می شود و عملا امتیاز ویژه و فوق العاده درآمد سازی برای جمعی ، بخشی و منطقه ای ایجاد می کند که تبعات زیادی دارد .

وی اضافه کرد: دولت تصمیم گرفت در این مسائل خیلی دقت کند و قرار شد درباره مصوبات قبل از تصویب، مطالعات خوبی انجام گیرد تا مصوبات برای عموم مردم مفید باشد و امتیاز خاصی برای فرد ، گروه و جناح خاصی نباشد .

پور محمدی در پاسخ به پرسشی در این باره که چگونه به مردم اطلاع رسانی خواهید کرد گفت : این مصوبات منتشر می شود اما مردم خیلی وقت ها از پشت صحنه ها خبر ندارند ، مهم این است که تیم تصویب کننده دقت کند و اجازه ندهد چنین مصوبات خاص تصویب و بخشی از فعالان اقتصادی از قبل آنها تبدیل به غول اقتصادی شود .

وی گفت:دقت در دولت های قبلی بوده و اکنون هم هست ، قوه قضاییه هم نظارت و دیگر دستگاه ها هم کمک می کنند و این جزو روال جاری و عادی ماست که باید آن را تعقیب کنیم .

پور محمدی در پاسخ به پرسشی درباره گزینه ریاست سازمان بازرسی کل کشور گفت: ‌در این باره به قوه قضاییه مشورت داده ایم و آنها نیز در حال رایزنی هستند .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها