امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36811
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آلمانی «فوکوس»، آلمان در شرایطی برای برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه آینده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آلمانی «فوکوس»، آلمان در شرایطی برای برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه آینده آماده می‌شود که از هر 2 جوان آلمانی یک نفر حتی نمی‌داند این انتخابات چه زمانی برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، جوانان آلمانی از رقابت‌های انتخاباتی استقبال چندانی نمی‌کنند به طوری که عده‌ای حتی درباره زمان برگزاری انتخابات هم اطلاعاتی ندارند.

نظرسنجی نشریه «اشترن» نشان می‌دهد که فقط 46 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله می‌دانند که انتخابات در ماه سپتامبر برگزار می‌شود. بقیه در این مورد اطلاعی ندارند و یا فکر می‌کنند  انتخابات زمان دیگری برگزار می‌شود.

83 درصد از آلمانی‌های بالای 45 سال نیز می‌توانند بلافاصله زمان برگزاری انتخابات را بگویند. در مجموع فقط 73 درصد از شهروندان می‌دانند که انتخابات پارلمانی کشورشان ماه آینده برگزار می‌شود.

همچنان مردم این کشور پرسش‌هایی درباره چگونگی برگزاری انتخابات دارند.

برآوردها نیز نشان می‌دهد که در پنج هفته گذشته برگزاری انتخابات پارلمانی برای آلمانی‌ها در درجه یازدهم اهمیت قرار دارد و مسائلی مانند وضعیت آب‌وهوا، تفریحات، سفر و روابط شخصی و اوضاع خانوادگی برای آنها مهم‌تر از انتخابات آتی است.

22 سپتامبر (31 شهریور) انتخابات پارلمانی در آلمان برگزار خواهد شد.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار