امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36812
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد که مسائل مربوط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد که مسائل مربوط به سامانه دفاع ضد موشکی، ثبات راهبردی و کنترل تسلیحات موضوع مذاکرات امروز "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه این کشور با "رز گته مولر" مشاور ارشد وزیر امور خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات در لندن قرار گرفت.

ریابکوف و گته مولر ریاست مشترک گروه کارشناسی کنترل تسلیحات و امنیت بین‌المللی زیر نظر روسای‌جمهوری روسیه و آمریکا را برعهده دارند.

در بیانیه‌ای که امروز در سایت رسمی وزارت امور خارجه روسیه منتشر شده، آمده است: طرفین به بررسی مسائل مربوط به ادامه همکاری‌های روسیه و آمریکا در عرصه بین‌المللی در زمینه کنترل تسلیحات و عدم گسترش سلاح‌های کشتار جمعی پرداختند. و توجه ویژه طرفین مذاکره کننده روی مسئله سپر موشکی اروپایی معطوف بود.

بر اساس این اطلاعات، در این راستا ریابکوف و گته مولر دورنمای ادامه مذاکرات دو کشور در زمینه مجموع مسائل مربوط به حمایت از ثبات راهبردی را مورد توجه خاص قرار دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها