امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36815
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروهک‌های تروریستی فعال در سوریه صبح امروز چهارشنبه در واکنش به عملیات امروز ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروهک‌های تروریستی فعال در سوریه صبح امروز چهارشنبه در واکنش به عملیات امروز ارتش برای پاکسازی «ریف دمشق»، چندین منطقه پایتخت این کشور را با ده‌ها خمپاره هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، افراد مسلح امروز مناطق «البلدیة»، «کشکول»، «الجناین» و «الروضة» ‌در شهرک «جرمانا» را با 14 خمپاره هدف قرار دادند. این حمله خمپاره‌ای تاکنون سه کشته و ده‌ها زخمی بر جای گذاشت.

افراد مسلح همچنین منطقه «الدخانیة» و بیمارستان «پلیس» در «حرستا» را با چندین خمپاره دیگر بمباران کردند که چند کشته برجای گذاشت. آمار دقیقی از شمار قرباینان منتشر نشده است.

بنا بر گزارش‌های رسیده از ریف دمشق، گروهی از تروریست‌های مسلح صبح امروز ، بخش شرقی شهرک «المعضمیة» در «ریف دمشق» که اغلب ساکنان آن را هواداران نظام «بشار اسد» تشکیل می‌دهند؛ را با چندین خمپاره هدف قرار دادند. این حمله 11 زخمی برجای گذاشت که بیشتر آنها را کودکان تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه صبح امروز عملیات گسترده‌ای را به منظور پاکسازی شهرک «المعضمیة» آغاز کرد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها