امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36824
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهمن عبدی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی داوری رشته کاریکاتور، محمد علی بنی اسدی، بهزاد غریب پور و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهمن عبدی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی داوری رشته کاریکاتور، محمد علی بنی اسدی، بهزاد غریب پور و مرتضی زاهدی داوری رشته تصویرسازی، جاسم غضبانپور، احمد ناطقی و بابک صدیقی داوری رشته عکس و بهرام کلهرنیا، مهدی صادقی و احسان پارسا داوری رشته پوستر بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان را بر عهده دارند.
بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های طراحی، ‌نقاشی، عکاسی،‌ خوشنویسی، نگارگری، ‌کاریکاتور،‌ حجم،‌ پوستر و تصویرسازی با حضور 203 هنرمند داخلی و خارجی دوم تا پنجم شهریورماه در استان گلستان برگزار می شود.
این جشنواره به صورت کارگاهی برگزار می شود و هنرمندان 31 استان و چهار کشور در کارگاههای جشنواره با تولید اثر با یکدیگر رقابت می کنند و در پایان جشنواره برگزیدگان معرفی می شوند.
بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان 16 تا 25 سال  از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، دانشگاه آزاد اسلامی، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ها شهریور ماه سال جاری در استان گلستان برگزار می شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها