امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36831
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 75
حامد قادرمرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتخاب سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست ورزش و ...

حامد قادرمرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتخاب سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست ورزش و جوانان، گفت: وزارت ورزش و جوانا دو بخش دارد اما امور جوانان را نمی توان به یک وزارتخانه منحصر کرد تا جایی هم که اطلاع دارم صالحی کار ورزشی نکرده و سابقه ورزشی ندارد، تحصیلات وی در زمینه مدیریت فرهنگی است که به امور جوانان مربوط می‌شود. فکر می‌کنم باید ببینیم برنامه‌هایی که صالحی ارائه می‌دهد چیست و با کدام تیم می‌خواهد کار کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کنید، رئیس جمهور او را به عنوان وزیر ورزش به مجلس معرفی کند، اظهار داشت: وی باید یک پیش‌بینی و نظرسنجی از نمایندگان مجلس را داشته باشد، نباید کسی را معرفی کند که از طرف مجلس دست رد به سینه او بخورد. مجلس در کلیات با آقای سلطانی‌فر مخالفت کرد چرا که او دو شرط کلی یعنی تخصص و تجربه ورزش را نداشت. بنابراین مجلس به شخص غیر ورزشی رای نمی‌دهد از بین سه وزیری که به مجلس معرفی خواهند شد هرکدام تخصص و تجربه نداشته باشند، رای نمی‌آورند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که برخی اعتقاد دارند افرادی که جا می‌مانند به وزارت ورزش معرفی می‌شوند، تصریح کرد: با این عقیده مخالفم فکر نمی‌کنم دکتر روحانی هم چنین فردی باشد، شاید او صالحی را گذاشته تا وزیر توانمندی را به مجلس معرفی کند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها