امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3684
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی، که در ادامه سفرهای استانی خود به استان خوزستان سفر کرده است، صبح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی، که در ادامه سفرهای استانی خود به استان خوزستان سفر کرده است، صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه آبادان با حجت‌الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کرد.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در دیدار با امام جمعه آبادان به تشریح مهمترین برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های خود برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

وی در این دیدار با تشریح برنامه‌های خود در خصوص انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در مورد برنامه‌های مهمی همچون اسلامی کردن دانشگاه‌ها، حوزه فرهنگ، معیشت مردم و پیوند دولت با ولایت و روحانیون صحبت کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی امام جمعه آبادان نیز در این دیدار با بیان اینکه نفس ورود افراد توانمند با سلایق گوناگون که مؤلفه‌های حضور در انتخابات ریاست جمهوری را دارند مثبت است، گفت: حضور کاندیداهای مختلف و توانمند می‌تواند به تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص رقم‌ زدن حماسه سیاسی در سال 92 کمک کند.

وی با اشاره به برخی از مشکلات کنونی در جامعه یادآور شد: رفع گرانی، مهار تورم و کاهش قیمت‌ها باید مهمترین اولویت دولت یازدهم باشد.

امام جمعه آبادان همچنین با بیان اینکه یک کاندیدای اصلح باید تیم و برنامه مناسبی داشته باشد، اضافه کرد: برنامه‌محور بودن کاندیداها می‌تواند کمک بزرگی به تحقق اهداف آنها داشته باشد.

وی پیوند با ولایت، توجه به اقشار مختلف مردم از جمله محرومان، استفاده از نیروهای مختصص، بهره‌گیری از توان و ظرفیت نیروهای مؤمن و حزب‌اللهی، پرهیز از اشراف‌گری و دنیا‌طلبی و ... را از مهمترین خصوصیاتی ذکر کرد که کاندیداهای ریاست جمهوری باید به آن پایبند باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها