امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36848
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 55
«سیدعلیرضا طباطبایی» تهیه کننده شکوه ماندگار درخصوص چگونگی ساخت این مجموعه به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: حدوداً پاییز 91 بود که از طرف اداره ...

«سیدعلیرضا طباطبایی» تهیه کننده شکوه ماندگار درخصوص چگونگی ساخت این مجموعه به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: حدوداً پاییز 91 بود که از طرف اداره کل روابط عمومی و بین المللی شهرداری مشهد مکاتباتی با شبکه 1 سیما انجام گرفت و بنده به عنوان تهیه کننده برای این کار در نظر گرفته شدم. چند ماه راه به تحقیق و مطالعه و در رفت و آمد به مشهد بودم ، تقریباً همه پروژه های عمرانی در دست ساخت شهرداری بازدید کردیم و کار بر روی انتخاب ساختار آغاز شد.

وی ادامه داد: در همین زمان حبیب نریمانی گرامی که قبل از این مجموعه شوک را کارگردانی کرده بود، به عنوان کارگردان به ما پیوست و ما حصل آنچه تا آن زمان توسط بنده و همکارم آقای احمد چهانگیرپور مجری طرح انجام گرفته بود به کارگردان کار انتقال یافت و کار طراحی برنامه صورت پذیرفت.

وی عنوان داشت: در ادامه طی انجام مراحل اداری و عقد قرارداد احمد یار احمدی مدیر تولید نیز مقدمات پیش تولید را آغاز کرد و نام مجموعه به پیشنهاد حبیب نریمانی «شکوه ماندگار» شد و سیاوش قاسمی و یلدا علیزاده بازیگران اصلی این مجموعه به جمع ما پیوستند.

طباطبایی گفت: در طول داستان اتفاقات جذابی رخ میدهد که امیر علی و شکوه را درگیر این ماجراها می‌کند در این سریال سعی شده بیشتر از بازیگران شهر مشهد استفاده شود. این مجموعه هر شب ساعت 10 شب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

وی افزود: تولید در دو بخش زمستان 91 و بهار 92 آغاز شد و از شنبه 19 مرداد ماه به روی آنتن شبکه 1 سیما رفت و خوشبختانه تا حالا باز خورد خوبی از طرف بینندگان عزیز داشته‌ایم.

به گزارش فارس، داستان «شکوه ماندگار» سفر دو زوج خبرنگار امیر علی عکاس با بازی سیاوش قاسمی و همسرش شکوه خبرنگار(یلدا علیزاده) به شهر مقدس مشهد است که در این سفر با شهر مقدس مشهد از نزدیک آشنا می‌شوند و همچنین فعالیت‌هایی که شهرداری مشهد در این چند سال اخیر انجام داده است.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: تهیه کننده: سیدعلیرضا طباطبایی، طراح و کارگردان: حبیب نریمانی، نویسنده: رادنوش مقدم، مجری طرح: احمد جهانگیرپور، دستیار تهیه: نادیه ذاکری، مدیر تولید: احمد یاراحمدی، مدیر تصویربردار: علی بیگ‌زاده، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: بهنام فروتن،‌تدوین و صداگذاری:رضا سمرقندی،‌صدابردار: محمد لطفی، مجریان گریم:سوزان حقیقی - محمد اردستانی، عکاس: حامد آقداشی،‌مدیر تدارکات: امید صفایی.

بازیگران:سیاوش قاسمی، یلدا علیزاده، بهنام فروتن، سوزان حقیقی، عباس یار احمدی،سامان شکیبا،علی آزاد،هامون جباری، وحید حسن پور-عصمت گلمگانی،امید حسین افشار،ملیحه نورالشمس ،علی داد وتعدادی زیادی از بازیگران  شهر مقدس مشهد.

دستیاران تصویر: بنیامین مهریزاده، خشایار نوری‌زاده

دستیار صدا:ناصر ترابی، دستیار تداراکات: حامد اقداشی، پشتیبانی فنی: غلامرضا سعادت‌نژاد، امور دفتری: محمدتقی سمرقندی، زهرا نوری، حسابداری: اعظم عبادی، سینه موبیل: ابوالفضل رفعتی، حمل و نقل: حمید غلامی، حمید مهدوی،حامد مهدوی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها