امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36863
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وانگ یی وزیر امور خارجه جمهوری خلق چین با ارسال پیام کتبی انتصاب محمدجواد ظریف به سمت وزیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وانگ یی وزیر امور خارجه جمهوری خلق چین با ارسال پیام کتبی انتصاب محمدجواد ظریف به سمت وزیر امور خارجه جدید کشورمان را تبریک گفت.

در پیام وزیر امور خارجه چین خطاب به ظریف آمده است: مایلم تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت انتصاب جنابعالی به سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ابراز کنم. روابط دوستانه چین و ایران سابقه دیرینه دارد. در سال‌های اخیر ، مناسبات چین و ایران از روند رو به رشد مطلوبی برخوردار بوده و همکاری‌های دوستانه دو کشور در زمینه‌های مختلف به طور مستمر گسترش یافته است.

وانگ یی در ادامه پیام خود تاکید کرده است: اینجانب اعتماد فراوانی برای چشم انداز توسعه روابط دوجانبه قائل هستم و آمادگی دارم با تشریک مساعی جنابعالی، همکاری‌های دوستانه دو کشور در همه زمینه‌ها را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

وزیر امور خارجه چین در پایان بهروزی، سعادت و سربلندی کشور و ملت بزرگ ایران و سلامتی و موفقیت وزیر امور خارجه کشورمان را آرزو کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار