امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3687
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 152
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از سعید جلیلی در انتخابات، همایش بزرگ حامیان ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از سعید جلیلی در انتخابات، همایش بزرگ حامیان دکتر جلیلی در مسجد صنعتگران مشهر برگزار شد.

بنابراین گزارش مستند یک تجربه شیرین مبتنی بر خاطرات اعضای ستادهای انتخاباتی دکتر جلیلی در مجلس هفتم در این همایش رونمایی شد که با استقبال پرشور مردم مشهد مواجه شد.

محمد مهدی خالقی خالق این اثر تهیه مستند «یک تجربه شیرین» را با موضوع خاطرات فعالان ستاد مستقل انتخاباتی سعید جلیلی در انتخابات مجلس هفتم، به پایان رسانده است.

خالقی در همین زمینه گفت: حدود دو سال پیش تصمیم گرفتم که خاطرات دانشجویان و طلبه‌هایی که در ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی برای انتخابات مجلس هفتم حضور داشتند را در قالب مستندی جمع‌آوری کنم و به همین منظور مصاحبه‌هایی را با برخی از اعضای ستاد انجام دادم. در این گفت‌وگوها اعضای ستاد نکات مهمی را از دیدگاه‌های معرفتی، شیوه‌های تبلیغاتی و سلوک فردی آقای سعید جلیلی بیان کردند.

این مستندساز در ادامه بیان داشت: چون بستری برای پخش این مستند نبود با شروع به کار ستاد دعوت از دکتر جلیلی و جدی شدن احتمال حضور وی در انتخابات تصمیم گرفتم ساخت این مستند را که نیازمند تکمیل مراحل فنی بود به اتمام برسانم؛ این مستند حدود 13 دقیقه است و کار ساخت آن در حال حاضر به اتمام رسیده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها