امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36871
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۴
تعداد بازدید: 60
محمود سلطانی مدیرعامل پارس ویدئو در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: فیلم سینمایی «رسوایی» به کارگردانی مسعود ده نمکی با وجود شرایط کساد ...

محمود سلطانی مدیرعامل پارس ویدئو در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: فیلم سینمایی «رسوایی» به کارگردانی مسعود ده نمکی با وجود شرایط کساد بازار در نمایش شبکه خانگی فیلم‌ها بالاترین فروش را داشته است که با توجه به شرایط موجود به زودی مرحله دوم عرضه ان آغاز خواهد شد.

وی افزود: در شرایطی که به دلیل مشکلات موجود در شبکه نمایش خانگی تیراژ فیلم‌ها بسیار آمده است تیراژ عرضه نخست «رسوایی» 650 هزار نسخه بود که با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد و می‌توانیم بگوئیم این فیلم رکورددار فروش سال 92 در نمایش خانگی بوده است و به زودی عرضه دوم آنرا انجام خواهیم داد.

مدیرعامل موسسه پارس ویدئو تصریح کرد:این فیلم به لحاظ ساختار بسیار با ارزش است و همین دلیل پس از استقبال در اکران عمومی نوروز توانسته پس از عرضه در شبکه نمایش خانگی نیز بیشترین فروش را به خود اختصاص دهد.

سلطانی افزود: «رسوایی» دریک پکیج کامل به صورت دی وی دی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است و شامل:فیلم سینمایی «رسوایی» که با زیر نویس عربی وانگلیسی، پشت صحنه فیلم، آلبوم عکس و دفترچه خاطرات مسعود ده‌نمکی از ابتدای کارش (اخراجی ها1،2و3،سریال دارا و ندار،رسوایی) است.

مدیرعامل موسسه پارس ویدئو در پایان اظهار داشت: شرایط امروز با گذشته به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و اینکه فیلمی با وجود شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی بتواند پس از رقم 650 هزار نسخه به عرضه دوم برسد بسیار قابل تامل است.

براساس این گزارش، در خلاصه داستان «رسوایی» آمده است:افسانه دختر جنوب شهری که به علت بدهی‌های مالی پدر تحت فشار طلبکاران قرار داردبا دزدیدن سفته های پدرش در حین فرار با روحانی زاهدی آشنا می‌شود که این  روحانی در مسیر کمک به افسانه خود  دچار مشکلاتی می‌گردد... 

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار