امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36895
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بالاترین رقم فروش را این درام خانوادگی و اجتماعی در شهر کراچی بزرگترین شهر کشور پاکستان بدست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بالاترین رقم فروش را این درام خانوادگی و اجتماعی در شهر کراچی بزرگترین شهر کشور پاکستان بدست آورده است.

توزیع‌کنندگان فیلم تازه شاهرخ خان در پاکستان گفته‌اند از زمانی که دولت این کشور اجازه نمایش عمومی فیلم‌های هندی را صادر کرده،« قطار اکسپرس چنای» بیشترین فروش را در سینماهای پاکستان داشته است.

هشت سالن سینما در شهر کراچی این فیلم را نمایش می‌دهند و تا به حال 40 میلیون روپیه فروش داشته است. فیلم جدید شاهرخ خان یک هفته است که در پاکستان اکران عمومی شده است.

این در حالی است که هنوز رقم فروش «قطار اکسپرس چنای» در چند شهر دیگر پاکستان اعلام نشده و هنوز این کمدی اکشن در نیمی از کشور پاکستان به نمایش عمومی در نیامده است.

از حدود هفت سال قبل که مقامات پاکستان اجازه اکران عمومی محصولات هندی در سینماهای کشور را صادر کرده‌اند، فیلم «دابانگ» سلمان خان ( محصول سال 2010) بالاترین رقم فروش را در بین فیلم‌های هندی داشته است.

رسانه‌های گروهی پاکستان می‌نویسند به دلیل شهرت بسیار بالای «قطار اکسپرس چنای» در این کشور، قیمت بلیط فیلم گران‌تر از بقیه فیلم‌هاست و سالن‌های نمایش دهنده آن به جای 4 سالن، آن را در 5 و 6 سانس نمایش می‌دهند.

منتقدان سینمایی پاکستان هم فیلم را پسندیده‌اند و علاقه تماشاگران پاکستانی به شاهرخ‌خان بازیگر مسلمان بالیوودی باعث شد تا فیلم او فروش بالاتری نسبت به فیلم پرسروصدای هالیوودی «وولورین» در پاکستان داشته باشد.

رانی موکوجی و دیپیکا پادکوونه هم در «قطار اکسپرس چنای» بازی دارند و روهیت شتی فیلم‌ساز مطرح هندی کارگردانی آن را انجام داده است.

شاهرخ‌خان در قصه فیلم در نقش جوانی به نام راهول بازی می‌کند که با قطار راهی سفری به یک شهر کوچک در تامیل نادو می‌شود. هدف او از این سفر، برآورده کردن آخرین درخواست و خواهش پدربزرگش است.

پدر بزرگ راهول از او خواسته خاکستر وی را به معبد مقدسی در رامشوارام ببرد. اما در داخل قطار و در طول  راه اتفاقاتی می افتد که سفر او را تبدیل به یک تجربه تازه و جذاب می‌کند.

شرکت فیلم سازی شاهرخ‌خان به نام ردچیلیز اینترتینمنت «قطار اکسپرس چنای» را با همکاری شرکت یو تی وی موشن پیکچرز تهیه کرده است و برای آن پیش‌بینی فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند می‌شد.

آخرین فیلم سینمایی شاهرخ‌خان روی پرده سینماهای هند درام خانوادگی «تا وقتی زنده‌ام» ( جاب تک هه جان) در کنار کاترینا کایف بود که سال گذشته به فروشی بالای 100 کرور دست پیدا کرد.

یاش چوپرا فیلم‌ساز قدیمی و کلاسیک بالیوودی کارگردان این فیلم بود که در زمان تدوین آن درگذشت و نتوانست این فیلم را روی پرده سینماها تماشا کند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها