امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36901
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری نهاوندیان رییس‌دفتر رییس‌جمهور در این ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری نهاوندیان رییس‌دفتر رییس‌جمهور در این مراسم تغییر و تحول در مسندهای اجرایی را فرصت جدیدی برای تجدید عهد با خدا و انجام کار خالصانه و خدمتگزاری به مردم ایران اسلامی دانست و گفت: شأن، جایگاه و اثرگذاری کارکنان ریاست جمهوری بسیار بالاست.

وی هماهنگی، همدلی و برنامه‌ریزی را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید در دستگاه‌های اجرایی دانست و اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید، نهاد ریاست جمهوری با همفکری و همدلی مدیران و سایر همکاران این مجموعه به جایگاه والای خود در دستگاه اجرایی دست یابد.

نهاوندیان از مرتضی بانک به عنوان مدیری شایسته، لایق و خدوم و انسانی شریف و اخلاق مدار یاد کرد و اظهار امیدواری نمود که وی با تعامل و همفکری سایر کارکنان و مدیران نهاد در انجام وظایف خود موفق باشد.

مرتضی بانک، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری نیز در این مراسم با بیان اینکه مجموعه نهاد ریاست جمهوری باید به صورت هماهنگ، همدل و با برنامه‌ در جهت پیشبرد اهداف نظام و دولت تدبیر و امید حرکت کند، اظهار امیدواری کرد که شاهد پیشرفت هر چه بیشتر سرعت عمل در برنامه‌ها و اهداف مورد نظر در مجموعه نهاد ریاست جمهوری باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها