امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36930
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش فارس به نقل از الیوم السابع،‌ جنبش تمرد مصر اعلام کرد که از دستور برای آزادی حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر شگفت زده نشده است، این تصمیم ...

به گزارش فارس به نقل از الیوم السابع،‌ جنبش تمرد مصر اعلام کرد که از دستور برای آزادی حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر شگفت زده نشده است، این تصمیم طبیعی بود.

این حنبش در بیانیه ای رسمی که ساعتی پیش منتشر کرد، با رد این تصمیم تاکید کرد که جنبش تمرد در برابر آزادی قاتل ملت مصر سکوت نمی‌کند و خود را برای محاکمه مردمی مبارک آماده کرده و زمان آن را در روزهای آینده اعلام خواهد کرد.

این جنبش تاکید کرد که این حق ملت مصر است که خواستار محاکمه مجدد مبارک و عناصر رژیم وی با ادله جدید شود و محاکمه مرسی و عناصر دولت وی را نیز خواستار شود.

جنبش تمرد از عدلی منصور و حازم ببلاوی رئیس جمهور و نخست وزیر موقت مصر خواست تا در حالت فوق العاده کنونی اقدامات لازم را برای بازداشت مبارک انجام دهد، چرا که آزادی وی برای امنیت ملی مصر خطرناک است.

این گروه خواستار اشد مجازات مردمی برای مبارک شده و تاکید کرد که در خلال حضور در کمیته 50 به دنبال دستیابی به متون قانونی برای محاکمه مبارک و وزرای وی به علت فساد و کوتاهی خواهد بود.

جنبش شش آوریل نیز با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که مبارک حتی اگر در برابر دستگاه قضایی بی‌گناه شناخته شود، علیه ملت خود جنایت کرده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها