امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36943
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در ادامه اختلافات و درگیری‌های مسلحانه گروه‌های مسلح وابسته به سازمان القاعده ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در ادامه اختلافات و درگیری‌های مسلحانه گروه‌های مسلح وابسته به سازمان القاعده در سوریه و دیگر گروه‌های تروریستی مسلح، «امارت اسلامی شام و عراق» و گروه تروریستی موسوم به «گردان الحق» اقدام به منفجر کردن خودروهای بمبگذاری شده‌ای در مقرهای یکدیگر کردند.

براساس گزارش‌های رسیده، عناصر وابسته به گروه تروریستی «گردان الحق» اقدام به منفجر کردن دو خودرو بمبگذاری شده یکی در نزدیکی یکی از مقرهای «امارت اسلامی شام و عراق»،‌ وابسته به سازمان القاعده در نزدیکی منطقه «الوحده الإرشادیه» و دیگری در مقر دیگر این گروه در نزدیکی مدرسه «البیازید» از توابع منطقه «بیازید» در ریف ادلب در شمال غربی سوریه کردند.

این انفجارها کشته شدن بیش از 20 فرد مسلح وابسته به «امارت اسلامی شام و عراق» را به دنبال داشت.

اما در مقابل «امارت اسلامی شام و عراق» نیز متقابلا اقدام به منفجر کردن دو خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی یکی از مقرهای گروه تروریستی موسوم به «گردان الحق» کرد که در جریان این دو اقدام تروریستی نیز ده‌ها فرد مسلح وابسته به گروه گردان الحق کشته و زخمی شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها