امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36954
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه با ارسال پیام کتبی، انتصاب محمد جواد ظریف را به سمت وزیر امور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه با ارسال پیام کتبی، انتصاب محمد جواد ظریف را به سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

وی در این پیام به روابط برادرانه و دوستانه و سرنوشت مشترک با جمهوری اسلامی ایران در مقابله با دشمن مشترک و در راس آنها رژیم صهیونیستی که فلسطین و برخی سرزمینهای عربی را اشغال کرده اشاره کرد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است:‌ اراده مشترک دو دولت و دو ملت در تقویت روابط در همه زمینه ها بویژه در سیاست خارجی، نیازمند هماهنگی و همکاری بیشتر، در دفاع از ارزشهای فرهنگی و اصول بین المللی، حاکمیت ملی و رد مداخله خارجی و همچنین پایبندی به اهداف و اصول منشور ملل متحد می‌باشد.

ولید معلم همچنین در پیام خود با اشاره به مهارت و خوشنامی ظریف در زمینه روابط بین الملل بویژه در سازمان ملل متحد ابراز اطمینان کرده است که دو کشور بتوانند برای تقویت روابط و تضمین امنیت و ثبات دو کشور و منطقه و دفاع از اصول اخلاقی و دینی و چیره شدن بر توطئه ها و مداخلات خارجی همکاری کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها