امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36955
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جدیدترین گزارش‌های رسیده از مناطق جنوبی سوریه در ریف دمشق تاکید می‌کند که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جدیدترین گزارش‌های رسیده از مناطق جنوبی سوریه در ریف دمشق تاکید می‌کند که تسلط ارتش سوریه بر منطقه «القزاز» در دمشق که دروازه ورود به منطقه «جرمانا» و «عین ترما» و همچنین «عربین» به شمار می‌آید، یگان‌های ارتش سوریه را در آستانه ورود به منطقه «حرستا» در ریف دمشق قرار داده است.

در این ارتباط گزارش شده است که هم اکنون یگان‌های ارتش سوریه به شدت با گروه‌های مسلح در مناطق فوق درگیر هستند و در جریان درگیری‌های به وجود آمده ده‌ها فرد مسلح کشته و شماری زیادی نیز زخمی شدند.

ارتش سوریه از صبح امروز چهارشنبه عملیات گسترده‌ای را در مناطق جنوبی دمشق و همچنین ریف دمشق آغاز کرده است که با موفقیت‌های قابل توجهی همراه بوده است.

در جریان عملیات‌های امروز ارتش سوریه صدها فرد مسلح کشته و صدها فرد دیگر نیز زخمی شدند و به پایان این عملیات‌ها سرنوشت نبردهای جنوب دمشق، پایتخت سوریه و ریف دمشق در جنوب این کشور را مشخص خواهد کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها