امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36961
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 52
محمدباقر عبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی ...

محمدباقر عبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: وزیر پیشنهادی باید در بین فرهنگیان مقبولیت داشته و نسبت به مسائل مختلف این وزارتخانه تسلط لازم را داشته باشد.
*وزیر پیشنهادی از ورود مباحث سیاسی به وزارت آموزش و پرورش جلوگیری کند
عبادی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای به معنویت و ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان داشته باشد، گفت: وزیر پیشنهادی نسبت به مسائل و بخش‌های مختلف این وزارتخانه، برنامه‌ و راهکارهای عملیاتی و اجرایی ارائه دهد و از کلی‌گویی پرهیز کند.
وی افزود: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید برنامه‌ و دیدگاه‌های خود را به صورت شفاف بیان کند و سبک زندگی اسلامی را در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان گسترش دهد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: معتقدم وزارت آموزش و پرورش نسبت به دیگر وزارتخانه‌ها از حساسیت بسیاری برخوردار است؛ بنابراین وزیر پیشنهادی باید علاوه بر داشتن ایده‌ و برنامه‌های جدید، از ورود مباحث سیاسی به این وزارتخانه جلوگیری کند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها