امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36976
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 36
محمد حسن ذاکری عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رای اعتماد نمایندگان مجلس ...

محمد حسن ذاکری عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم، اظهار داشت: جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی در مجلس به نحو قابل قبولی برگزار شد و مجلس نشان داد که به دنبال تعامل مثبت و خوب با دولت است.
 
وی با تاکید بر اینکه نمایندگان در رای اعتماد به وزرای پیشنهادی به وظیفه «شرعی» و «قانونی» خود عمل کردند، گفت: وزرایی که نتوانسته‌اند رای اعتماد را از نمایندگان اخذ کنند باید به تصمیم وکلای ملت احترام بگذارند.
 
عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نمایندگان و مردم در موضوع فتنه حساس هستند،خاطرنشان کرد: کسانی که در فتنه مشارکت داشتند، شایستگی مسئولیت گرفتن در پست‌های حساس را ندارند.
 
ذاکری با تاکید بر اینکه جلسه رای اعتماد به وزرا تابلوی گویای انزجار از فتنه بود تصریح کرد: البته برخورد مطلق با فتنه صحیح نیست چراکه به گفته مقام معظم رهبری شاید برخی‌ها دچار غبار فتنه شده باشند بنابراین ما باید به آنان فرصت بدهیم.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها