امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37010
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش فارس، پایگاه خبری شبکه العالم نوشت احمد الاسیر، تروریست سلفی تکفیری لبنان پس از متواری شدن، اکنون در مسجد عبدالله بن زبیر در اردوگاه "عین ...

به گزارش فارس، پایگاه خبری شبکه العالم نوشت احمد الاسیر، تروریست سلفی تکفیری لبنان پس از متواری شدن، اکنون در مسجد عبدالله بن زبیر در اردوگاه "عین الحلوه" اقامت دارد.

بر اساس این گزارش مجموعه‌ای از افراد مسلح تندرو به سرکردگی شخصی به نام هیثم الشعبی، وظیفۀ نگهبانی و حراست از این تروریست تکفیری سلفی را به عهده دارند و تماس و ارتباط وی با هوادارانش که از مناطق مختلف می‌آیند، در یک "اتاق عملیات ویژه" در این مسجد صورت می‌گیرد.

روزنامه لبنانی النهار با اعلام این خبر، به نقل از  منابع مطلع نوشت: "فضل شاکر" خواننده لبنانی که به جمع تروریست‌های تندرو پیوسته و در محله "التعمیر" اقامت دارد نیز از طریق دوستان مشترک خود به طور دائم با احمد الاسیر در ارتباط است.

در روزهای نخست تیرماه امسال و در فتنه‌ای که احمد الاسیر برپا کرد، دستکم 20 تن از نیروهای ارتش لبنان در درگیری‌های شهر صیدا به دست افراد مسلح وابسته به وی کشته شدند.

البته با وجود زنده بودن وی در این مدت هیچ تصویری از وی منتشر نشده و فقط صدای ضبط شده او منتشر می شود.

رسانه‌ها به نقل از منابع امنیتی تأکید کرده‌اند که این تروریست فراری فعلا از حضور در مقابل دوربین خودداری می‌کند، چرا که منتظر است تا ریشش به اندازه مورد قبول شیوخ سلفی افراطی بلند شود.

برخی گزارش‌های رسانه‌ای در زمان درگیری‌های عبرا حاکی از آن بود که وی با تراشیدن ریش خود در هیبت زنان از محل محاصره ارتش فرار کرد.

به گفته منابع امنیتی، احمد الاسیر اخیرا با حضور در اماکن رسمی و غیر رسمی با مسئولان امنیتی وابسته به جریان "المستقبل" و چند شخصیت سیاسی که به او برای فرار از صیدا کمک کرده بودند، دیدار کرده است.

بر اساس این گزارش، این تروریست فراری و تحت تعقیب اکنون کاملا مخفی نیست و حتی به صورت علنی با حضور محافظان یکی از شخصیت‌های سیاسی در اردوگاه "عین الحلوه" و شهر "صیدا" در تردد است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار