امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37036
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم تازه آکشی کومار با فروش 40 کروری صدرنشینی جدول را از آن خود کرد، ولی لقب یک کار پرفروش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم تازه آکشی کومار با فروش 40 کروری صدرنشینی جدول را از آن خود کرد، ولی لقب یک کار پرفروش را نگرفت.

هزینه تولید این درام کنگستری حدود 80 کرور شده است و به همین دلیل، تحلیل‌گران اقتصادی سینما از آن به عنوان یک کار کم فروش اسم می‌برند.
فیلم جدید آکشی کومار در حالی موفقیت بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها به دست نیاورد که فیلم تازه دیگری به روی پرده سینماهای هند نرفت و تنها رقیب آن «قطار اکسپرس چنای» شاهرخ خان بود که یک هفته قبل از آن در هند اکران عمومی شده بود.

با توجه به موفقیت کلان 104 کروری درام اجتماعی تازه شاهرخ خان در جدول گیشه نمایش در هفته قبل، تحلیل‌گران اقتصادی سینما این پرسش را مطرح کردند که این فیلم برای دومین هفته متوالی صدرنشینی جدول را از آن خود خواهد کرد یا فیلم آکشی کومار بر این کرسی تکیه خواهد زد.

اهل فن می‌گفتند هر دو فیلم شانس برابری برای کسب این عنوان دارند و این تماشاگران هندی هستند که باید یکی از این دو فیلم را انتخاب کنند.
میلان لوترا کارگردان «دوباره روزی روزگاری در بمبئی» است،که آن را براساس قصه فیلم‌نامه‌ای  از راجات آرورا ساخته است.

این فیلم‌ساز آثار مستقل و غیرمتعارف بالیوودی در سال 2010 قسمت اول همین فیلم را با بازی آجی دیوگان و عمران هاشمی ساخت و سال 2011 هم فیلم تحسین شده و پرفروش« رقص کثیف» را روی پرده سینماهای هند داشت.

به نوشته سایت اینترنتی با کس آفیس، عمران خان، سوناکشی سینها و سونالی بندره دیگر بازیگران اصلی «دوباره روزی روزگاری در بمبئی» هستند.

حال و هوای کنگستری فیلم، قصه جوانی را تعریف می‌کند که در شهر شلوغ بمبئی ناخواسته وارد کارهای خلاف و غیرقانونی می‌شود و زمانی که تصمیم می‌گیرد یک زندگی سالم را شروع کند، متوجه می‌شود کمی دیر شده است.

آکشی کومار که از سوی رسانه‌ها و منتقدان هندی لقب تام کروز را گرفته، بیش از دو دهه است که لقب یکی از بازیگران درجه یک سینمای هند را به خود اختصاص داده است.
وی سال قبل 5 فیلم سینمایی روی پرده سینماهای کشور خود داشت که چهار تای آن ها فروش بالایی در جدول گیشه نمایش کردند.

بهار سال جاری هم وی درام اجتماعی «گروه ویژه 26» را با موفقیت مالی خوبی روی پرده سینماهای هند داشت. قصه این فیلم برگرفته از یک ماجرای واقعی است که در دهه هشتاد میلادی در شهر بمبئی رخ داد.

تحلیل‌گران اقتصادی سینمای هند هفته قبل و هم زمان با اکران عمومی «قطار اکسپرس چنای» شاهرخ خان اعلام کردند جشن بزرگ سینمایی هند آغاز شده است.

در این جشن بزرگ سینمایی، هر هفته یک فیلم مطرح و پرسروصدا با بازی یکی از بازیگران مشهور هندی به روی پرده سینماها می‌رود.
 «قطار اکسپرس چنای» شاهرخ خان با یک فروش خوب 26 کروری در ردیف دوم جدول گیشه نمایش سینماهای هند نشست. فروش ده روز اول این فیلم به رقم کلان 182 کرور رسیده است و لقب یک فیلم بلاک باستر (فیلمی با فروش عظیم) را گرفته است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار