امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37038
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره تخصصی نقد ادبی که ثبت نام آن از ماه اخیر آغاز شده بود از هفته آینده اقدام به برگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره تخصصی نقد ادبی که ثبت نام آن از ماه اخیر آغاز شده بود از هفته آینده اقدام به برگزاری کلاس‌های این دوره آموزشی می‌نماید.

این جلسات که از روز شنبه دوم شهریور ماه آغاز و روز دوشنبه به کار خود پایان می دهد به موضوعات تخصصی همچون تحلیل گفتمان ادبی- هنری، نقد مضمونی، نشانه‌شناسی اجتماعی و کاربرد آن در نقد ادبی، مطالعات فرهنگی و بینامتنیت اختصاص دارد.

دوره تخصصی نقد ادبی به همت انجمن علمی نقد ادبی ایران با همکاری مرکز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ برگزار می‌ شود.

شرکت کنندگان در این دوره از جلسات تخصصی نقد ادبی می توانند جهت اطلاع از روز و ساعت برگزاری جلسات به آدرس اینترنتی http://www.iaalc.com/ مراجعه نمایند.

محل تشکیل کلاس‌ها واقع در دفتر انجمن علمی نقد ادبی ایران در خیابان کارگر شمالی، قبل از بیمارستان قلب،‌ خ شهریور، خ سیندخت شمالی،  کوچه فتاح‌الجنان، پلاک 3 است.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها