امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37041
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 84
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با توجه به ...

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با توجه به افزایش ظرفیت برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بر اساس مصوبات دفتر گسترش آموزش عالی، اطلاعات مربوط به این رشته‌ها طی اطلاعیه‌ای امروز پنجشنبه 31 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

وی افزود: بر اساس این افزایش ظرفیت‌ها، مهلت انتخاب رشته داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی سال 92 که در صبح و بعدازظهر 24 مرداد ماه برگزار شده است، تا روز دوشنبه 4 شهریور ماه تمدید شد.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: آن دسته از داوطلبانی که تمایل به انتخاب رشته یا اصلاح کد رشته‌های انتخابی دارند می‌توانند نسبت به ویرایش موارد فوق اقدام کنند.

توکلی در پایان با اشاره به تعداد انتخاب رشته کنندگان تا امروز تصریح کرد: تا ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه 31 مرداد ماه تعداد 86 هزار نفر انتخاب رشته خود را انجام داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها