امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37048
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 53
پروزیر سروری در گفت‌وگو با خبنرگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر گزینه‌هایی از سوی منتخبین مردم تهران در شورای چهارم برای مدیریت بر شهر ...

پروزیر سروری در گفت‌وگو با خبنرگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر گزینه‌هایی از سوی منتخبین مردم تهران در شورای چهارم برای مدیریت بر شهر تهران مورد نظر قرار دارند اظهارداشت: از جمله گزینه‌های مطرح می‌توان به محمد باقر قالیباف، محسن هاشمی و چند گزینه دیگر اشاره کرد.

وی تصریح کرد: اعضای شورای چهارم براساس برنامه‌ها و عملکرد افراد آنها را برای مدیریت شهری و همچنین ریاست شورا بر می‌گزینند که هم‌اکنون شانس محمد باقر قالیباف و مهدی چمران قابل توجه است.

سروری خاطرنشان کرد: عملکرد قالیباف و چمران در این چندساله مورد تائید دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب است ضمن اینکه منتخبین مردم تهران در شورای چهارم به این نتیجه رسیده‌اند که برای انتخاب شهردار و ریاست شورا سیاسی‌کاری نکنند.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم گفت: ممکن است برخی از افراد و گزینه‌های مورد نظر برنامه‌های خوبی را ارائه کنند اما توانمندی اجرای آن را ندارند که این موضوع مورد توجه اعضای شورای چهارم قرار می‌گیرد.

سروری تأکید کرد: به زودی و با برگزاری جلساتی در آینده، شهردار مورد نظر برای تهران انتخاب خواهد شد که امیدواریم هر فردی رأی اعضای شورا را برای مدیریت شهری کسب کرد بتواند شرایط مناسبی را برای شهروندان در حوزه‌های مختلف حمل و نقل بوجود آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها