امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3705
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی، شب گذشته در حسینیه الفاطمیه و جمع اهالی روستای ملاکه آبادان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی، شب گذشته در حسینیه الفاطمیه و جمع اهالی روستای ملاکه آبادان اظهار داشت: اقشار محروم و طبقات روستایی حق بزرگی بر گردن دولتمردان دارند، چراکه انقلاب اسلامی توسط اقشار محروم شکل گرفت و در ادامه نیز در صحنه‌های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس، این طبقات محروم بودند که نقش ماندگاری را ایفا کردند.

وی با اشاره به شهر آبادان و استان خوزستان گفت: به عنوان مثال در طول 33 سال از عمر انقلاب اسلامی، خصوصا در دوران دفاع مقدس، مردم ولایتمدار خوزستان و اهالی خونگرم آبادان مردانه در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کرده و از تمامیت ارضی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و خاک و ناموس مان دفاع کردند.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: توجه به محرومان و رسیدگی به مشکلات طبقات مختلف، به ویژه روستاییان و اقشار کم‌برخوردار، وظیفه همه دولتمردان است.

احمدزاده با بیان اینکه در مرحله حساسی به سر می‌بریم، تصریح کرد: سال 92 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است که به طور حتم، نقش مردم خصوصا توده‌های محروم جامعه در رقم‌زدن حماسه سیاسی انکارناپذیر است.

این عضو هیئت علمی دانشگاه در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به برنامه‌های مختلف کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: مردم باید توجه داشته باشند که شعارهای انتخاباتی این کاندیداها و وعده‌هایی که می‌دهند به چه صورت است و سمت و سوی سیاسی این وعده‌ها و تبلیغات چگونه است.

وی همچنین با اشاره به هزینه‌کرد تبلیغات کاندیداها یادآور شد: مردم باید توجه کنند که منابع مالی تبلیغات کاندیداها از کجا و توسط چه افرادی تأمین می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه رفع تبعیض و ایجاد عدالت باید مهمترین اولویت دولت یازدهم باشد، بیان کرد: توجه به معیشت مردم و برپایی عدالت و رفع تبعیض، مهمترین موضوعی است که به عنوان کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آن را پیگیری خواهم کرد.

رئیس سابق سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری با بیان اینکه بهترین نوع خدمت به مردم خدمتی است که برای آنها منفعت و آرامش به دنبال داشته باشد، افزود: عمل کردن به اصل قانون و توجه به قانون‌گرایی، مهمترین و بهترین شیوه خدمت به مردم است.

احمدزاده با انتقاد از برخی ریخت و پاش‌های مملکت اضافه کرد: در حالی که در برخی از نقاط کشور از جمله مناطق روستایی و کم‌برخوردار مردم با مشکلات معیشتی رو‌به‌رو هستند، ریخت و پاش‌ها و هزینه‌های بی‌مورد از بیت‌المال کار صحیحی نیست و در روز قیامت باید جوابگوی اینها بود.

جوان‌ترین کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: دفاع از آرمان‌های انقلاب، تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه، پرهیز از اشراف و تجمل‌گرایی و توجه ویژه به توده‌های مختلف مردم از جمله اقشار کم درآمد، باید مهمترین اولویت دولت یازدهم باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها