امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37053
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدجعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی پیامی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدجعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی پیامی، شهادت هادی باغبانی، خبرنگار و مستند ساز ایرانی را به بازماندگان، ملت بزرگ ایران و به ویژه خانواده بزرگ رسانه‌ای کشور تسلیت گفت که متن آن به شرح زیر است.

سرانجام، هنرنمایی هادی باغبانی در کشف و انتشار حقیقت، پرنده جان این خبرنگار دلسوز را از قفس تن رها ساخت و وی را در زمره پاک ترین مردان حق قرار داد که "شهادت هنر مردان خدا است."

خبر شهادت این خبرنگار و مستندساز دلسوز که در درگیری‌های مناطق حاشیه‌ای دمشق توسط تروریست‌های تکفیری به وقوع پیوست موجبات جریحه دار شدن قلوب پاک ملت شریف ایران را فراهم آورد اما رجاء واثق دارد که خداوند متعال، پاداش تلاش و پایمردی این شهید عزیز را در راه رسیدن به آرمان‌های بزرگ خود به وی عطا نموده و روح بلند ایشان را قرین رحمت واسعه خویش قرار خواهد داد.

شهادت افتخارآمیز این سرباز جبهه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را به بازماندگان، ملت بزرگ ایران و به ویژه خانواده بزرگ رسانه ای کشور تسلیت عرض می‌نمایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار