امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37064
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:به دنبال انتشار اطلاعیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:به دنبال انتشار اطلاعیه اصناف قانونی شده توسط وزارت ارشاد و جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران در خصوص عدم حضور اعضای این تشکل صنفی در مراسم دیدار صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ و هنر، به اطلاع می‌رساند که دیدار با تمامی تشکل‌های صنفی، انجمن‌ها و نهادهای فعال و تاثیرگذار در تحولات حوزه فرهنگ و هنر(سینما، مطبوعات، هنرهای تجسمی، تئاترو...) و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان ، اولویت برنامه‌های مقام عالی وزارت می‌باشد و ایشان در این خصوص بسیار مصمم و جدی بوده و هیچ عاملی نمی‌تواند ایشان را در تحقق این مهم متوقف نماید.

بر همین اساس به دنبال تقاضای اصناف قانونی شده توسط وزارت ارشاد و جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران برای دیدار با وزیر محترم وقت ملاقاتی در هفته آینده برای بررسی و حل مشکلات آنان در تقویم کاری ایشان گنجانده شده است. طبیعی است که اختصاص زمان برای این دیدار در اولین هفته کاری با توجه به حجم بالای تقاضاها و فشردگی برنامه‌های ایشان ممکن نبود.

بدیهی است تحقق عدالت فرهنگی و دستیابی به اقتدارو استقلال مورد نظر مقام معظم رهبری جز با همیاری، همدلی، وحدت و همراهی همه فرهنگ دوستان، فرهیختگان، علاقه مندان و صاحبان فکر و اندیشه میسر نمی­گردد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها