امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37070
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به اصفهان علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه اصفهان در ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به اصفهان علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه اصفهان در جمع خبرنگاران اهدافش از این سفر یک روزه را تشریح کرد و اظهار داشت: با مجموعه شرایطی که در استان اصفهان وجود دارد و همچنین باتوجه به موضوع زاینده‌رود خوب است راجع به این مسائل یک تاملی شود تا چاره‌ای برای این مسائل بیندیشیم.

وی افزود: شنیدن حرف‌های مسئولان استان برای در اولویت قرار دادن آنها و همچنین افتتاح طرح بزرگ میدان امام علی (ع) از جمله دیگر اهدافم برای سفر به اصفهان است.

لاریجانی خاطرنشان کرد: البته بنده برای افتتاح فاز اول هم به اصفهان آمده بودم و این کار بسیار مهمی است چراکه هم از نظر حل معضلات ترافیکی و مشکلات اجتماعی شهر اهمیت دارد و هم اینکه آثار تاریخی مربوط به دوره سلجوقیان که در آنجا وجود داشت احیا می‌شود که این کار بزرگی است.

رئیس قوه مقننه همچنین تاکید کرد: بنده در این سفر ملاقات‌های دیگری هم خواهم داشت.

وی در پاسخ به سوالی در مورد زاینده‌رود گفت: از قبل نمایندگان اصفهان پیگیر این موضوع بودند و دو جلسه هم در دولت قبل با وزیر مربوطه برای این قضیه داشتیم؛ البته این مسئله پیچیدگی‌هایی هم دارد و راه‌حل‌هایی هم البته در این رابطه است.

لاریجانی اضافه کرد: امیدواریم در دوره جدید راه‌حل‌هایی که در سطح استان و سطح ملی وجود دارد مورد مطالعه قرار گیرد تا مشکل زاینده‌رود حل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار