امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37072
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 55
 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهرست اسامی تعداد 30 هزار و 838 نفر از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ...

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهرست اسامی تعداد 30 هزار و 838 نفر از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دارای شرایط خاص از ساعت 16 امروز پجشنبه 31 مرداد ماه اعلام می‌شود.

این فهرست شامل اسامی 26 هزار و 928 نفر از معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق)، تعدد 912 نفر از معرفی شدگان دانشگاه تربیت دبیر وابسته به وزارت آموزش و پرورش، تعداد هزار، 88 نفر از معرفی شدگان دانشگاه هنر اسلامی تبریز و تعداد هزار و 910 نفر از معرفی شدگان دانشگاه شاهد است.

لازم به ذکر است اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره مراحل مصاحبه و نحوه گزینش این دسته از داوطلبان نیز همزمان با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

گفتنی است در گزینش نهایی هر رشته منحصرا کسانی قبول خواهند شد که بر اساس برنامه زمانی، در مصاحبه یا سایر مراحل مراحل گزینش مندرج در اطلاعیه شرکت کرده و در این مرحله موفق شده باشند.  همچنین صلاحیت این افراد باید توسط هیئت مرکزی گزینش ذی‌ربط تایید شده و ضوابط انتخاب رشته را رعایت کرده و حد نصاب نمره علمی نهایی را نیز در مقایسه با سایر داوطلبان کسب کرده باشند.

بدیهی است فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز دارای شرایط خاص همراه با نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون سراسری سال 92 اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است معرفی داوطلبان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دارای شرایط خاص، به منزله قبولی در این رشته‌ها نیست و لذا تمام معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل گزینش در زمان‌های مقرر به نشانی‌های معرفی شده در اطلاعیه مراجعه کنند.  بدیهی است عدم مراجعه برای انجام مراحل گزینش، به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته یا رشته‌های ذی‌‌ربط تلقی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار