امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37089
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در روز گذشته خبری با عنوان«واگذاری بی‌حساب و کتاب زمین‌های تأمین اجتماعی به یکی از مسئولان» به نقل از یک مقام مسئول در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در روز گذشته خبری با عنوان«واگذاری بی‌حساب و کتاب زمین‌های تأمین اجتماعی به یکی از مسئولان» به نقل از یک مقام مسئول در سازمان تأمین اجتماعی در این خبرگزاری منتشر شد.

 پس از انتشار این خبر، روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با ارسال نمابری به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن تایید خبر فوق توضیحاتی را به شرح زیر اعلام کردند.

«املاک مورد اشاره در خبر منتشره در آن رسانه محترم متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است و این سازمان پیشنهادی مختلفی ازطرف اشخاص حقیقی و حقوقی برای خرید این املاک دریافت کرده است.

یکی از پیشنهادهای خرید نیز از سوی یک دانشگاه مطرح شده و تمامی این پیشنهادها براساس روال قانونی در سازمان تأمین اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد و این سازمان براساس مصالح و منافع خود به پیشنهادی مطرح شده پاسخ مقتضی می‌دهد.

لازم به یادآوری و تأکید است که تاکنون اقدامی برای واگذاری این املاک انجام نگرفته و هر گونه واگذاری املاک در تأمین اجتماعی با رعایت تمامی جوانب و وفق آئین‌نامه معاملات این سازمان و همچنین با تأکید بر حفظ مصالح سازمان قابل انجام است.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها