امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37105
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، امیر دریادار تورج حسنی‌مقدم ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعزام ناوگروه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، امیر دریادار تورج حسنی‌مقدم ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعزام ناوگروه‌های نیروی دریایی ارتش به آب‌های آزاد اظهار کرد: تاکنون 27 ناوگروه به خلیج عدن، شمال اقیانوس هند، دریای مدیترانه و ... اعزام شده‌اند.

وی از اعزام بیست‌وهفتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به اقیانوس اطلس از روز گذشته خبر داد و افزود: ناوگروه مذکور از خلیج عدن و دریای مدیترانه عبور می‌کند و به مدت سه ماه ماموریت خود را در آب‌های دوردست انجام می‌دهد.

حسنی‌مقدم با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون دو هزار کشتی در آب‌های بین‌المللی را اسکورت کرده است، تصریح کرد: 120 مقابله با دزدان دریایی انجام شده است.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی رشت به فعالیت‌های این مرکز اشاره کرد و گفت: 70 درصد کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آموزش تخصص‌های دریایی رشت آموزش می‌بینند.

وی نیروهای اعزام ناوگروه‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را افراد آموزش دیده در آموزش تخصص‌های دریایی رشت دانست و بیان کرد: کارکنان نیروی دریایی به‌راحتی ماموریت‌های محوله در آب‌های بین‌المللی را انجام می‌دهند.

حسنی‌مقدم با تاکید بر خستگی‌ناپذیری کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: آموزش‌ها با توجه به پیشرفت صنعت و نوآوری در نیروی دریایی تمامی ندارد و کیفیت آموزش‌ها هر سال تحول پیدا می‌کند.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی رشت به آموزش 22 تخصص‌ در این مرکز اشاره کرد و افزود: مرکز مذکور حرف‌های بسیاری در زمینه آموزشی در منطقه خاورمیانه دارد.

وی خداوند، علم و تجهیزات را پشتوانه کارکنان نیروی دریایی در انجام عملیات‌ها خواند و اظهار کرد: راهبرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بازدارندگی است.

حسنی‌مقدم بر شناخت محیط داخلی و خارجی توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و یادآور شد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از منابع و منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کند.

انتهای پیام/84001/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها