امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37108
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار احتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، اولین اولویت کاری خود در این وزارتخانه را برگزاری باشکوه ...

به گزارش خبرنگار احتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، اولین اولویت کاری خود در این وزارتخانه را برگزاری باشکوه مراسم بازگشایی مدارس در ابتدای مهر اعلام کرده است و بر این اساس، برای ایجاد آرامش در ادارات و ادارات کل آموزش و پرورش بخشنامه ای را صادر کرده است.

وی طی بخشنامه ای به مدیران کل استان های سراسر کشور، از آنان خواست از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در مشاغل مدیریتی و سرپرستی واحدهای اداری در سطح ادارات کل، شهرستان ها و مناطق جداً خودداری کنند.

وی از مدیران کل استان ها خواست، موضوع هرگونه تغییر و جابجایی در سطح معاونین مدیرکل، روسای ادارات به اطلاع معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع رسیده تا پس از بررسی و اعلام نظر وزارتخانه انجام شود.

در این بخشنامه آمده است: با سازماندهی به موقع نیروی انسانی، تجهیزات، مقدمات بازگشایی مطلوب مدارس را فراهم آورده تا شاهد فضایی شاداب و پرنشاط در مدارس باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها