امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37132
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی باغبانی، هنرمند بسیجی است که در حال ساخت مستندی از وقایع سوریه به دست تروریست های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی باغبانی، هنرمند بسیجی است که در حال ساخت مستندی از وقایع سوریه به دست تروریست های آمریکایی به شهادت رسید و به همین مناسبت سازمان بسیج مستضعفین پیامی را صادر کرد که در ادامه آمده است.
بسم رب الشهداء و الصدیقین

«معلوم می‌شود هنوز باب شهادت بسته نیست»  سید شهیدان اهل قلم شهید مرتضی آوینی

این روزها بیش از هر ایامی کشتار مظلومانه مردم به ویژه زنان بی‌گناه و کودکان معصوم در کشور سوریه توسط گروهک‌های تروریستی آمریکایی جنایتکار و صهیونیستم خون آشام، دل هر آزاد اندیش عدالت طلبی را به رنج و درد آورده و افکار عمومی جهانیان را نسبت به حملات ددمنشانه و رفتار غیرانسانی و وحشیانه تروریست‌های غربگرا متوجه حکام تروریست‌پرور شیطان بزرگ و دستگاه‌های جاسوسی و اطلاعاتی غرب می‌نماید که در این میان حمایت‌های شرم آور برخی حکومت‌های مستبد و دیکتاتور غربی نیز شریک جرم نابخشودنی تروریستهای تکفیری می‌باشد.

ظلم و جنایت تروریست‌ها تا نهایت توحش پیشرفته تا آنجا که بر خلاف تمام معاهدات بین المللی و قوانین جهانی و حتی خبرنگاران و اهالی رسانه نیز از دامنه جنایات آنان خارج نشده و هدف مشخص تیرهای تروریست‌ها قرار گرفته‌اند تا بیش از این مطرود افکار عمومی دنیا نگردند.

جراحت برخی از اعضای جامعه خبری و امروز شهادت مستند ساز بسیجی هادی باغبانی گواه روشنی است بر اقدامات تروریستی گروه‌های دست پرورده آمریکا و اسراییل که در پی تفرقه افکنی شیعیان و اهل تسنن بوده تا شاید به خیال واهی خود بتوانند با اسلام ناب مقابله و مبارزه کنند که یقینا این بی راهه فقط و فقط آنها را به شکست و اضمحلال نهایی نزدیکتر می‌نماید.

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام انزجار و تنفر نسبت به دخالت برخی کشورهای غربی و عربی در حاکمیت مستقل کشور مردمی سوریه، شهادت هنرمند و خبرنگار بسیجی «هادی باغبانی» را شدیدا محکوم نموده و شهادت این جوان نسل سومی را که خود گویای شجاعت و غیرت این نسل و انتقال ارزشهای والای انقلاب از نسل اول به نسل کنونی ایران سرافراز می‌باشد به محضر امام خامنه‌ای، مسلمین جهان به ویژه خانواده آن شهید و جامعه هنری کشور تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهید سعید، علو درجات را مسئلت می‌نماید.

بی شک، انتقام خون مطهر شهیدان رسانه‌ای کشورمان؛ توجه کلیه رسانه‌ها به اخبار وقایع و تحولات سوریه می‌باشد که حکایت از شکست‌های مکرر تروریستهای غربگرا داشته و وفاق و همدلی معتقدین به کلیه ادیان الهی به ویژه مسلمانان شیعی و سنی سوریه را به نمایش می‌گذارد و اخبار دقیق و سریع اهالی رسانه از جنایات ددمنشانه استکبار جهانی چهره زر و زور و تزویر را بیش از پیش نمایان خواهد ساخت.
به امید پیروزی نهایی جبهه مقاومت
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها