امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37163
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سرهنگ محسن خانچرلی اظهار داشت: مرحله جدید طرح امنیت محله محور از هفته جاری آغاز شد و مأموران با استقرار در معابر شهری ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سرهنگ محسن خانچرلی اظهار داشت: مرحله جدید طرح امنیت محله محور از هفته جاری آغاز شد و مأموران با استقرار در معابر شهری عملیات پاکسازی معابر و مناطق جرم خیز را اجرا کردند.

وی با اشاره به اجرای این طرح در 11 سرکلانتری پایتخت افزود: در مرحله اول این طرح که چهارشنبه شب اجرا شد 69 نفر به اتهام زورگیری، سرقت و هنجار شکنی شناسایی و دستگیر شدند.

خانچرلی ادامه داد: همچنین در این طرح تعداد زیادی سلاح سرد، محصولات ضد فرهنگی، 14 خودرو و 16 موتور سیکلت سرقتی کشف و ضبط شدند.

رئیس پلیس پیشگیری در ادامه افزود: شب گذشته نیز طرح ساماندهی و پاکسازی معابر در محدوده شهر تهران به اجرا درآمد که در نتیجه آن 37 متهم به جرم سرقت، زورگیری، فروش مواد مخدر و هنجارشکنی بازداشت و 30 دستگاه خودرو و 46 دستگاه موتورسیکلت توقیف و تعدادی محصولات ضد فرهنگی، سلاح سرد و گرم و مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد. 

وی تاکید کرد: در قالب اجرای این طرح گشت‌های پیاده و موتوری پلیس تهران در سطح شهر با تخلفات مشهود برخورد می‌کنند.

خانچرلی با بیان اینکه پلیس می‌تواند با جرایم مشهود برخورد کند، افزود: علاوه بر این طرح، امنیت پارک ها و تفرجگاه‌ها در تابستان نیز تامین می‌شود و روزانه علاوه بر پلیس پارک، ماموران در بیش از 160 بوستان تهران مستقر و امنیت و آسایش را برای هموطنان تامین می‌کنند.

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، این طرح همچنان ادامه دارد و ماموران با استقرار در تمامی معابر عمومی سطح شهر این طرح را اجرا می‌کنند. البته شهروندان نیز می‌توانند موارد جرم مشهود را به پلیس اطلاع دهند تا ماموران با آنها برخورد کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار