امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37175
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری اخبار مصر، ائتلاف حمایت از مشروعیت در مصر که طرفداران محمد مرسی از جمله جماعت اخوان المسلمین را شامل می‌شود در ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری اخبار مصر، ائتلاف حمایت از مشروعیت در مصر که طرفداران محمد مرسی از جمله جماعت اخوان المسلمین را شامل می‌شود در فراخوانی از مردم این کشور خواست فردا تحت عنوان «جمعه شهدا» علیه کودتا در سراسر مصر تظاهرات کنند.

این در حالی است که با وجود بازداشت رهبران اخوان المسلمین از جمله احمد عارف سخنگوی رسمی این جماعت اعتراضات و تظاهرات مسالمت آمیز هواداران مرسی ادامه دارد.

این تظاهرات در هفته‌ای که نام «هفته سرنگونی کودتای نظامی» بر آن نهاده شده است در شهرهای مختلف مصر از جمله اسکندریه و قاهره برگزار می‌شود.

مردم مصر با زیر پا گذاشتن دستور حکومت نظامی که از زمان کشتار هواداران مرسی در میدان‌های رابعه العدویه و النهضه در هفته گذشته تاکنون اعمال شده است به اعتراضات و تحصن‌های خود ادامه می‌دهند.

مردم شهر العریش در منطقه سینا و شهر الزقازیق مرکز استان الشرقیه، الدقهلیه و المنیا و بنی سویف نیز دیشب پس از اقامه نماز عشاء در راهپیمایی شبانه علیه کودتاگران مصر به خیابان‌ها آمدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها