امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37179
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار سعید منتظرالمهدی با حضور در ستاد فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا، ضمن دیدار با سردار کرمی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار سعید منتظرالمهدی با حضور در ستاد فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا، ضمن دیدار با سردار کرمی و بازدید از توانمندی‌های پلیس ویژه ایران، گفت: نگاه یگان‌های ویژه باید به سوی نگاهی فرهنگی، هنری و هنرمندانه باشد.

وی ضمن ابراز خرسندی از رویکرد جدید یگان های ویژه در انجام فعالیت‌های این یگان، اظهار داشت: با وجود سردار کرمی در فرماندهی یگان های ویژه، نگاه این یگان به نگاهی فرهنگی، هنری و هنرمندانه تبدیل شده این در حالی است که فعالیت این مجموعه، حفظ اقتدار و حضور در بحران‌ها است در واقع توجه به امور اجتماعی در پلیس ویژه، حرکتی نوین و بی نظیری محسوب می‌شود.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه اقتدار مولفه اصلی پلیس ویژه نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: امروزه شاهد هستیم که یگان‌های ویژه در حین اقتدار تمام، به امور فرهنگی اجتماعی نیز بطور ویژه و خاصی می‌پردازند.

وی اذعان داشت: پلیس اخلاق مدار و دین محور اتفاقی است که در تمام لایه های یگان های ویژه به ظهور رسیده است و این موضوع در تمامی فعالیت‌ها و ماموریت‌های یگان ویژه به وضوح قابل لمس است.

معاون اجتماعی ناجا ضمن اشاره به حضور یگان های ویژه در استادیوم ها و نوع پوشش جدید آنان، گفت: بهره گیری از موضوع روانشناسی رنگ و سایر موضوعاتی که در این طراحی لحاظ شده، اثرات مطلوبی را بصورت ناخودآگاه در مخاطب می گذارد و این نشان از تفکری فرهنگی و اجتماعی با رویکرد جامعه محور و روانشناسانه است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه یگان های ویژه در طرح سالم سازی دریا نیز با نگاه جامعه محور وارد عمل شده‌اند، افزود: جامعه امروز به این نوع نگاه نیاز دارد؛ در حال حاضر یگان ویژه علاوه بر حفظ اقتدار، در آموزش‌ها نیز بروز و همگام با سایر رده ها حرکت کرده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر جنبه های نرم نیز وارد فعالیت‌های این یگان شده و همین امر باعث نفوذ در قلوب افراد جامعه و ارتباط بیشتر با مردم می‌شود.

منتظرالمهدی اظهار داشت: معاونت اجتماعی ناجا آمادگی دارد تا با گسترش نگاه فرهنگی – اجتماعی، اقتدار و توانمندی‌های یگان‌های ویژه و نقش شهدای این یگان در 8 سال دفاع مقدس را از رسانه ملی پی بگیرد تا گوشه ای از فعالیت‌های این مجموعه به منصه ظهور درآید.

منتظرالمهدی با ابراز امیدواری از اینکه امسال در هفته ناجا شاهد برنامه‌های متنوعی در تمامی حوزه ها هستیم، یادآور شد: یگان‌های ویژه ناجا امسال نیز، همانند سال های گذشته در جذب مخاطبان، با ظرافت اقدام کنند، باشد که به فضل خداوند متعال، بتوانیم در جهت حفظ و افزایش احساس امنیت و آرامش هموطنان عزیزمان، گام های ارزنده برداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها