امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37187
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، این گروه‌ها با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که تظاهراتی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، این گروه‌ها با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که تظاهراتی با عنوان «زمان بردگی سپری شده است» از میدان منطقه کرانه آغاز خواهد شد و به سوی منطقه باربار در غرب منامه ادامه خواهد یافت.

گروه‌های بحرینی در بیانیه خود با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این تظاهرات تأکید بر تداوم فعالیت‌های مردمی و لزوم پایان دیکتاتوری است، افزودند: مردم باید اداره امور کشورشان را خود به دست بگیرند و هیچ طرفی در این امر دخالت نکند.

با وجود صدور دستور ممنوعیت تظاهرات در منامه، تظاهرات اعتراض آمیز روز چهارشنبه در مرکز منامه برگزار شد و مردم همه روزه برای برگزاری تظاهرات و ادامه مخالفت با رژیم دیکتاتوری برنامه ریزی می‌کنند.

ده‌ها تظاهرات کننده روز چهارشنبه در منامه شعار لزوم برقراری دمکراسی سردادند و از مسئولان بحرین به علت جلوگیری از برگزاری تظاهرات انتقاد کردند، در همین حال نیروهای امنیتی برای متفرق کردن آنها گازاشک آور شلیک کردند.

دیگر مناطق بحرین نیز به درخواست ائتلاف 14 فوریه 2011 شاهد برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار