امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37218
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 99
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، «فیصل المقداد» معاون وزیر خارجه سوریه بر عمق روابط کشورش با روسیه تاکید کرد. المقداد امروز در ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، «فیصل المقداد» معاون وزیر خارجه سوریه بر عمق روابط کشورش با روسیه تاکید کرد.

المقداد امروز در مراسم استقبال از هیئتی از فعالان زن جامعه مدنی روسیه گفت: سوریه موضع دولت روسیه در قبال تحولات سوریه در محافل بین‌المللی را ارج می‌نهد زیرا روسیه بر اساس احترام به منشور سازمان ملل و قانون بین‌المللی مبارزه با تروریسم در قبال سوریه رفتار می‌کند.

معاون وزیر خارجه سوریه گفت: عامل بحران سوریه تروریسم مورد حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و عربستان است که با مسائل مبارزه با تروریسم دوگانه رفتار می‌کند.

المقداد تاکید کرد: سوریه با کمیته سازمان ملل برای تحقیق درباره به کارگیری سلاح شیمیایی همکاری می‌کند و خواهان موفقیت ماموریت سازمان ملل در این قضیه است.

وی افزود: ادعای برخی رسانه‌ها درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی کاملا نادرست است و هدف از این اتهام‌ها به شکست کشاندن کار تیم سازمان ملل در سوریه است همانگونه که پیش از این کار دو کمیته اتحادیه عرب و سازمان ملل را ناکام گذاشتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار