امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37224
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم روز پزشک که در تالار وزارت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم روز پزشک که در تالار وزارت کشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره معرفی وزرای سه وزارتخانه باقیمانده به مجلس اظهارداشت: برای سرپرستی وزارتخانه‌ها سه ماه طبق قانون فرصت وجود دارد و طبعا عزم دولت بر این بود که هیچ کندی و کاستی در آغاز کار همه وزارتخانه‌ها صورت نگیرد.

وی افزود: همانگونه که در ارائه لیست کابینه حتی یک روز هم تاخیر نبود از این رو با احترام به نظر مجلس بلافاصله تعیین سرپرست شد تا امور وزارتخانه‌ها به سرعت پیش رود چرا که ما اول مهر را در پیش داشتیم و هر دو وزارتخانه آغاز بهار آموزش و پرورش را داشتند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: کارها به خوبی در حال پیش رفتن است و هر زمانی که آقای روحانی به این تصمیم برسد که برای اخذ رای اعتماد وزیر پیشنهادی معرفی کند روال قانونی خود را طی خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آقای روحانی دبیر شورای امنیت ملی را چه زمانی معرفی خواهد کرد و اینکه برخی رایزنی‌ها مبنی بر انتخاب آقای شریعتمداری و برخی دیگر از افراد وجود دارد، گفت: هر زمان که این تصمیم‌گیری نهایی شود حتماً اطلاع‌رسانی خواهد شد و هم‌اکنون هم کارهای مربوطه با جدیت در حال پیگیری است و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط در این موضوع به خوبی تامین شده است.

نهاوندیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا همین سرپرست‌ها برای وزارتخانه‌ها معرفی می‌شوند، اظهارداشت: باید قدری تامل کرد تصمیم آقای روحانی به موقع اعلام خواهد شد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنانش درباره معرفی مسئولین نهاد ریاست جمهوری، خاطر نشان کرد: تصمیم ساختاری در نهاد شکل گرفته و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و رئیس دفتر رئیس جمهور حکم واحد دارند و هیچ گونه ناهماهنگی را شاهد نخواهیم بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دیروز برای اینکه هماهنگی‌ها بین معاونت‌های نهاد مطلوب باشد آقای بانک به عنوان معاون کل نهاد منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها