امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37264
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 57
عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» و در پاسخ به این پرسش که «زمان برگزاری ...

عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» و در پاسخ به این پرسش که «زمان برگزاری امتحانات شهریورماه دانش‌آموزان چه زمانی خواهد بود؟»، اظهار داشت: برنامه امتحانات دانش‌آموزان و داوطلبانی که نتوانستند خردادماه در یک یا چند درس موفق باشند، از دوم شهریور با درس دین و زندگی آغاز می شود و در 18 شهریورماه به پایان خواهد رسید.
وی افزود: این امتحانات در شاخه نظری، فنی و حرفه‌ای و پیش دانشگاهی به صورت همزمان رأس ساعت 10 صبح روز شنبه دوم شهریورماه در سراسر کشور آغاز خواهد شد.
عرفی همچنین با اشاره به اعلام نتایج امتحانات شهریورماه دانش‌آموزان، خاطرنشان کرد: پس از برگزاری امتحانات هر عنوان درسی، به سرعت تلاش می‌شود تا اوراق امتحانی تصحیح و در اولین زمان ممکن نتایج اعلام شود؛ بر این اساس تا پایان شهریور نتایج امتحانات دانش‌آموزان اعلام می‌شود.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش‌آموزان حتماً به زمان برگزاری امتحانات توجه کنند زیرا ممکن است داوطلبی یک یا چند امتحان داشته باشد و اگر نتواند در جلسه امتحان حضور پیدا کند دیگر غیبت موجه یا غیر موجه وجود ندارد و آن دانش‌آموز باید در امتحانات نوبت دی ماه مجدد شرکت کند.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا آماری از تعداد دانش‌آموزان شرکت کننده در امتحانات شهریورماه وجود دارد؟»، گفت: آمار قطعی و دقیقی وجود ندارد زیرا ممکن است یک دانش‌آموز در چند عنوان درسی در امتحانات شرکت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها